Stylovka na fitness: Nike Training Kit

0

Ve zkratce, móda je obvykle doméhou žen a ano, ty mají svou novou řadu sportovního oblečení Nike Metallic Sheen, nicméně i pánové se dočkali nové tréninkové kolekce. Mohlo by se zdát, že jde hlavně o formu a že máme před sebou „jen“ slušivé kousky bez hlubší sportovní podstaty, ale opak je pravou, důkazem jsou čtyři klíčové hi-tech vychytávky.

Nastavitelné pásy v multifunkčních kraťasech Nike Flex Training mají vzadu speciální smyčku pro případy, když je vaše triko příliš propocené na to, abyste ho měli na sobě… Zkrátka pro všechny případy.

Funkční látka všitá do tréninkových kraťas Nike Dry Over-The-Knee umožňuje přirozený pohyb po celé délce nohavice, takže můžete nerušeně makat na svých tréninkových drilech.

Mikina Nike Dry Men’s Training Hoodie je poskládaná ze čtyř kusů látky a díky jejímu hi tech střihu už se vám nestane, že byste při venkovních trénincích schytali dávku deště do obličeje. A v neposlední řadě co do důležitosti, také zaoblený lem trika Nike Men’s Training Top v nové délce poskytuje spoustu prostoru pro důsledné dřepy… i ty zadní.

Návrháři se soustředili především na takové oblečení, které umožňuje atletům využít maximum prostoru pro sport. Stavebními kameny této kolekce jsou střihy podporující plynulý a přirozený pohyb a vnější švy kolem klíčových oblastí. Společně se stahujícími látkami, navrženými tak, aby podporovaly správný pohyb svalů a držely na těle ideální teplotu, a všitými částmi z vysoce odolných materiálů tvoří tato nová kolekce ideální sportovní vybavení, které vydrží i ty nejostřejší tréninky.

Kolekce Nike Training Kit pro muže bude k dispozici od začátku června, dámská Nike Metallic Sheen od konce června na nike.com a v obchodech.

Komentáře