Dvojčata (ne)mají podle televizního seriálu snadný život

0
Older twins are in high school.

Květen je plný opravdových lidských příběhů, nabídka televizních stanic je nepřeberná a vybere si opravdu každý. Počínaje romantickými seriály a filmy, kriminálními příběhy, dokumenty, animovanými filmy pro dospělé i děti, konče opravdovými lidskými příběhy. Z velkého množství kanálů je občas obtížné vybrat si to pravé. Zajímají vás dokumentární série? Tak to byste neměli vynechat CBS Reality a jejich květnové dokumenty inspirované skutečnými událostmi.

Život celebrit
Máte slabost pro celebrity a příběhy ze života slavných? Skandálních činů, které zaplnily stránky médií je řada a mnoho z jejich aktérů si na nich postavilo svou kariéru. Právě těmto příběhům se věnuje seriál Proslavil mne skandál. Odborníci v této dokumentární sérii otevírají a komentují kontroverzní činy hvězd, které se často staly i předlohou knih nebo filmů. V druhé sérii, která začne 11. května se můžete těšit třeba na známé herečky Drew Berrymore a Alissu Milano, či herce Roba Lowa.

Ani dvojčata nemají občas ideální vztah
Již dlouhý čas se mluví o „nadpozemském“ propojení jednovaječných dvojčat. Ostatně tato otázka nenechává spát ani hlavy odborníků. U jednovaječných dvojčat se mluví o fenoménu, který zahrnuje telepatii, efekt jedné duše a osudovou podobnost. Je ale možné, aby na jakoukoliv vzdálenost cítili stejné fyziologické vjemy jako je bolest? Těžko soudit. Kromě harmonických vztahů mezi jednovaječnými dvojčaty ale existují i případy odcizení si identity navzájem. Že to není možné? Sledujte dokumentární seriál Zlá dvojčata, který se snaží odpovědět na mnohé otázky týkající se právě specifického vztahu mezi sourozenci.

Reálné příběhy ze sousedství
Už vás někdy napadlo, co se děje za dveřmi vašich sousedů či ve vaší zdánlivě bezpečné čtvrti? Co se skrývá mezi řádky novinových článků o kriminálních případech? Každá městská čtvrť má své tajemné místo, kterému je lepší se vyhnout. A právě takovým místům se věnuje dokumentární seriál televizní stanice CBS Hříchy a tajemství. Ukazuje nejen místa činu, ale také místa, kde jejich aktéři žili nebo šokované reakce sousedů.

zdroj: CBS Reality

Komentáře