BaByliss E876E: Péče o vousy pro každého

0

Pro každého, kdo má vousy, nechytejte nás prosím za slovo, respektive pro toho, kdo má vousy a stará se o ně. Domácí holení je alternativou k návštěve barbershopu, co do podstaty věci – pokud patříte mezi vousáče, kteří dvakrát do měsíce zajdou k holiči nejenom za úpravou porostu, ale pro setkání s ostatními gentlemani, tak vás holící strojek asi nezaujme. Ovšem pokud si svůj vzhled nejraději upravujete sami z pohodlí domova, zastřihovač BaByliss E876E může být zajímavým řešením.

Přístroj disponuje dvěma nástavci, které si poradí třeba i s třídenním strništěm a umožní nastavení až 48 různých délek. Přesnost a maximální komfort při práci zaručuje výkyvná flexibilní hlava s motorizovaným ovládáním a inovativní technologie W-Tech břitů, přesné nastavení funkcí přístroje navolíte na čitelném LCD displeji.

K dalším výhodám patří voděodolnost tohoto pomocníka, takže si své kreativní holičské umění můžete vyzkoušet i ve sprše, dále samo lubrikační nerezové čepele a možnost drátového i bezdrátového použití, přičemž plně nabitý zastřihovač vydrží bez napájení v provozu až 40 minut. Na plný výkon jej nabijete za 90 minut a funkce rychlého nabití vám pak umožní bleskovou úpravu vousů – za pouhých 5 minut nabíjení jej můžete používat po dobu 3 minut. Doporučená MOC BaByliss E876E je 1949 Kč.

Zdroj a foto: babyliss.cz

Komentáře