Zbrusu nový megaplex nabízí špičkovou technologii i gurmánské zážitky

0

Chodíte rádi do kina? A teď není řeč o zaplivaném temném místě s poblikávající promítačkou a personálem pamatujícím dobu němého filmu. Pražský Chodov s dostatečným předstihem před vypuknutím vánoční horečky zažil otevření rozšířeného nákupního centra. Co zajímá nás teď a tady je skutečnost, že součástí továrny na vydělávání peněz je první Megaplex v České republice.

Co si pod vskutku monstrózním označením máme představit? Celkem osmnáct nových kinosálů vybavených tou nejmodernější technologií, široký výběr filmů
i formátů, VIP sekci a rozšířenou nabídku občerstvení včetně teplé kuchyně.

V celkovém součtu pojme kino 2629 diváků, včetně těch, kteří navštíví tři kinosály ve VIP zóně, jeden sál 4DX se speciálními efekty a tři sály s nejmodernější prostorovou zvukovou technikou Dolby Atmos, které může pracovat až se 128 samostatně ovládanými reproduktory.

Na plátna budou svítit unikátní laserové projektory, které přenáší obraz na plátno v lepší kvalitě, laserové projektory mají v České republice premiéru, speciální 4DX sál je vybaven high-tech technologiemi, které v synchronizaci s akcí na plátně docílí větší reálnosti a pocitu, jako by byl návštěvník přímo v dění filmových trháků. Pocit dokreslují také speciální doprovodné efekty, jako voda, vítr, blesky, vůně a nově také sníh.

Komentáře