Výbava pro kuchaře, která zaujme zejména svou barevností

0
foto: Brabantia

Ideální představa naší kuchyně je velký a rozpálený gril, na který hodíme aspoň třicetidekovou hovězí flákotu prémiového chovu, k tomu mísa čerstvé zeleniny, mlýnek na čerstvě mletý pepř, slánka a pořádně ostrý nůž.

Nicméně výbavička, která je na fotkách, se nám tak nějak líbí pro svou barevnou pestrost. Jde o produkty společnosti Brabantia, o novou kolekci kuchyňského náčiní TASTY+, k dostání na www.brabantia-shop.cz, ve vybraných kuchyňských studiích a v obchodní síti Luis a Kika a je fakt, že nádobíčko vypadá roztomile. Jak se s ním pracuje, zatím nevíme.

Nicméně jde o to, že po úspěšné řadě kuchyňského náčiní Tasty Colours s hravými zářivými barvami, představuje Brabantia speciální elegantní kolekci s označením TASTY+, která obsahuje na sedmdesát kusů nástrojů a většina z nich zastane dvě funkce najednou.

Kromě moderního designu tak nabízí nová řada také praktičnost, díky které ušetříte během přípravy jídla spoustu času. V nové kolekci tak najdete například naběračku na polévku, která slouží zároveň i jako škrabka, dále špachtli s vidličkou, dortovou servírovací lopatku s ostřím nebo špagetovou lžíci s integrovaným měřicím nástrojem pro dokonalé porcování.

Celá kolekce se pak vyznačuje jedinečnými moderními barvami jako je medová, vanilková, nefritová, zelená jedle, červený lilek, hroznová červená, terakotová růžová a odstíny šedé.

zdroj: ASPEN.PR s.r.o.

Komentáře