Umělá inteligence proniká do všech lidských činností. Včetně pití piva.

0

Jen si to představte – na mobilu si najdete vhodný výčep, zjdete na jedno, sednete ke stolu, zamíříte mobil na načepované pivo a na účte vám přistanou peníze. Sen? Ehm, ne, věc se má tak, že pivovar Svijany zavádí do restaurací umělou inteligenci, když nabízí uvítací pivo zdarma v některé ze zhruba tří tisíc svijanských restaurací.

Vouchery na pivo zdarma mají pivaři k dispozici v mobilní aplikaci Cool Ticket, která jim rovnou také pomůže vyhledat nejbližší dostupnou svijanskou restauraci. Díky zapojení umělé inteligence pak aplikace v restauraci rozpozná objednanou sklenici svijanského piva a peníze v hodnotě voucheru pošle přímo na bankovní účet uživatele.

Dlouhodobou spolupráci se společností Cool Ticket navázal Pivovar Svijany loni v listopadu a do dnešního dne již kampaň do svijanských restaurací přitáhla řádově tisíce návštěvníků. Po voucherech proto pivovar pro své zákazníky v dalších měsících v aplikaci plánuje také například „pivní duely“ nebo věrnostní soutěže o hodnotné ceny.

„Pivovar usilovně pracuje na neustálém zvyšování úrovně podniků, kterým dodává pivo, například pomocí jejich certifikace nebo nově i školy správného čepování piva. Nová aplikace nám pomáhá zábavnou a moderní formou přivést do našich zařízení nové hosty, aby se mohli o změnách sami přesvědčit,“ říká svijanský sládek Petr Menšík.

Aplikace Cool Ticket je na Google Play i App Store zdarma a pokud chcete vědet více o voucheru řízeného umělou inteligencí anebo raději video než písmenka, mrkněte na klip.

Komentáře