Red Bull představil limonády, nejsou energetické, ale v bio kvalitě

0

Mít v portfoliu pouze jeden produkt dnes už nestačí, energetický nápoj jako takový už nestačí, lidé chtějí víc. A tak může teplota vzduchu letos klidně šplhat do nebeských výšin a o osvěžení nepřijdete,  Red Bull se prezentuje perlivými limonádami ze stoprocentně přírodních surovin – už od začátku července najdete v obchodech barevné plechovky z řady ORGANICS ve výrazných příchutích Simply Cola, Bitter Lemon, Ginger Ale a Tonic Water.

Zatímco energetické nápoje zvýší vaši výkonnost a soustředěnost, nové přírodní limonády vás osvěží a pomohou vám zrelaxovat tělo i mysl. Limonády z řady ORGANICS jsou nealkoholické nápoje vyrobené ze stoprocentně přírodních zdrojů. Navíc nesou označení BIO, které zaručuje, že neobsahují umělá ochucovadla, barviva ani konzervační látky.

Ať už se proto chystáte k vodě, plánujete grilování na zahradě nebo vás čeká dlouhá cesta vlakem, limonády v praktickém balení vám přijdou vhod. V obchodech hledejte malé čtvrtlitrové plechovky v různých barevných kombinacích. Tonic Water se vyznačuje přírodní a stimulující hořkostí, kterou vyvažují tóny citrónu a limetky. Osvěžující chuť Bitter Lemon zase pochází ze šťávy získané ze sicilských citrónů a hořkost mu dodávají rostlinné extrakty. Kořeněnou příchuť zázvorových olejů a šťávy z citronů z ekologického zemědělství potom dostal do vínku nápoj Ginger Ale.

Poslední z řady ORGANICS nese jméno Simply Cola. Ta jako jediná obsahuje kofein, a to ve stejném množství jako jiné kolové nápoje. Seženete ji už do roku 2009. Na rozdíl od podobných nápojů obsahuje místo umělých ochucovadel pravý kolový oříšek, který se do koly původně přidával. Právě úspěch Simply Coly přiměl Red Bull k tomu, aby se zabýval vývojem receptur i u dalších oblíbených nealkoholických nápojů.

Roky testovaní, precizní výběr ingrediencí, dohled nad jejich původem, kvalitou a zpracováním přinesly své ovoce a zrodily se v kompletně novou produktovou řadu BIO limonád ORGANICS by Red Bull.
Nové příchutě zakoupíte od začátku července v ceně, která se bude pohybovat na úrovni energy drinků stejného objemu, tedy 250 ml.

zdroj: www.organicsbyredbull.com

Komentáře