Plešatý herec Leoš Noha klame tělem, zkouší to na ženy falešnou hřívou

0

Skvělý herec mnoha rolí, tváří a charakterů, nicméně nálepku veterináře, ehm, tedy zdravotníka fotbalového týmu ze seriálu Okresní přebor mu už si nikdy nikdo neodpáře. Každopádně to je také, podle zákulisních pramenů, známý milovník žen, a to nejen na televizních obrazovkách, ale i v osobním životě. Za to palec nahoru.

Co na sebe charismatický herec prozdradil v nedávné glose? To, jak umí u žen prolomit ledy a dostat je do kolen. Stačí prý je hned v první minutě schůzky naprosto šokovat. Leoš Noha, který v seriálu Štafl na Stream.cz hraje jednoho z taxikářů, se před natáčením nechal kvůli své roli ostříhat. Jeho dlouhé vlasy tak nahradil zcela nový „sestřih“.

„Nedávno jsem šel na jednu schůzku. Zrovna jsme natáčeli seriál Štafl pro Stream.cz, kde hraju taxikáře. Kvůli natáčení jsem musel mít paruku, tak jsem se rozhodl, že si oholím své vlasy, aby to bylo praktičtější. Po natáčení jsem se domluvil s maskérkou, že si paruku půjčím a vyrazil jsem v ní na rande. Znali jsme se s dotyčnou od vidění, ale tohle byla první opravdová schůzka. Čekal jsem v restauraci a když dorazila, tak jsem gentlemansky vstal a smekl jsem, samozřejmě tu paruku. Následoval výkřik, vykulené oči a záchvat smíchu nás obou. Myslím, že na odbourání prvotní nervozity to bylo perfektní,“ vypráví herec.

Zda následovalo další rande už nám herec neprozradil, ale kdo by odolal tomu mít doma muže, se kterým se nikdy nebudete nudit?

zdroj a foto: Stream

Komentáře