Niceboy X-Fitpolo: Výrobce etablovaný v oblasti akčních kamer míří s náramkem do fitness

0

Je to další alternativa, pokud patříte mezi sportovně založené, či jak je dnes moderní říkat, aktivní lidi a sledujete svou kondici prostřednictvím chytrých technologií a aplikací. Náramek značky Niceboy se jmenuje X-Fitpolo a mimo to, že upozorňuje na aktivity mobilního telefonu jako je příchozí hovor, SMS, či zprávy z nejrůznějších aplikací, skrývá v sobě krokoměr, přímé měření srdečního tepu ze zápěstí a počítání spálených kalorií.

Funkce „monitoring spánku“ sleduje čas strávený v hlubokém a lehkém spánku a vyhodnocuje tím kvalitu této činnosti. K citlivému probuzení slouží budík v podobě vibrací. Náramek X-Fitpolo lze též jednoduše propojit s mobilním telefonem. Upozorní vás na příchozí hovory, SMS nebo na zprávy z aplikací jako WhatsApp, Facebook, Skype a dalších.

Náramek se holedbá nízkou hmotností a elegantním designem, je vybaven vodotěsným krytím o certifikaci IP67 a veškeré údaje jsou k přečtení na OLED displeji o velikosti 0,66“. V základní výbavě je nabíjecí USB kabel a návod k obsluze, k dostání je ve třech barevných provedeních, na jedno nabytí vydrží až 8 dní a stojí za 999 Kč u většiny velkých prodejců.

Zdroj a foto: niceboy.cz

Komentáře