Pod záštitou Svazu kulturistiky a fitness České republiky se v obchodním centru Atrium Flora již potřetí uskutečnila soutěž v Men’s physique a Bikiny fitness. Soutěž byla doplněna celodenním programem, ve kterém se zákazníci těšili pohledem především na VIP hosta Karlose Vémolu, nejlepšího českého bojovníka v MMA střední váhy a prvního Čecha v UFC.

Celý den se nesl v duchu fashion & healthy lifestyle, proto nechyběly ani módní přehlídky, kde obchody Atria Flora představí své podzimní a zimní kolekce, dále workshopy, různé soutěže a samozřejmě i kuponový leták s až 50% slevami. Celým dnem provázel známý český herec a moderátor Lukáš Hejlík.

U mužů je v Men’s physique důležitý celkový vzhled (hodnotí se například i účes) a působení, velký důraz se klade na symetrii těla. Svou roli má při hodnocení i příjemné vystupování a kontakt s publikem. Ženská účastnice Bikiny fitness by měla mít charisma a být sportovně založenou a cílevědomou ženou. Pro úspěch v této kategorii je nutné mít symetrickou postavu, nikoli vyrýsovanou tvrdou muskulaturu.

Komentáře