Elektřina? Pro proslulého choreografa ideální pohon auta

0

Kdo je Yemi A.D. asi víte, tanečník a choreograf který zvládl přesah z českého rybníčku do světa velkých ryb napříč celým světem. Teď si našel nového partnera… Ehm, nejde o jeho partnera Jaromíra, se kterým tvoří pár už přes dvanáct let, řeč je o jeho novém autě.

Jde o zbrusu nový Mercedes, který se pyšní elektrickým typem pohonu. „Je to jediný exeplář v Česku a já jsem z něho doslova unešený,“ svěřil se Yemi, který je stále v pohybu a na cestách, i proto je pro něj auto bez nadsázky druhým partnerem, na kterého se potřebuje spolehnout. „To auto je unikátní v mnoha ohledech, jde především o čistě elektrický vůz, což je pro mě klíčové. Je pravda, že budí pozornost i díky svému vzhledu, hodně lidí mě zastavuje a ptá se, kde by takové auto mohli pořídit. Dokonce mi kvůli němu volali i organizátoři konference Future Port,“ říká pobaveně Yemi a dodává, že druhé takové je k vidění jen ve výstavním showroomu německé automobilky a sám je zvědav, kdy se dostane na běžný trh i v Česku.

Jinak je v současné době Yemi A.D., jak je jeho zvykem, doslova na roztrhání. Otevírá nové taneční kurzy ve svém studiu Dance Academy Prague, pracuje na choreografiích pro novou řadu televizní show Tvoje tvář má známý hlas a mezi tím se pohybuje mezi Evropou a Amerikou, kde jako první Čech v historii získal dvouleté stipendium na prestižní leadershipové akademii Henry Crown Fellowhip, který provozuje Aspen Global Network v Coloradu.

Komentáře